Hakkımda / About Me

1990 Yılında çalışma hayatına başladım.1990-2008 yılları arasında 400 ün üzerinde belgesel ve tanıtım filmlerinin çekim, kurgu montaj, seslendirme ve yönetim aşamalarında yer aldım. Seslendirme, diksiyon, kurgu teknikleri, sinema ve televizyon konusunda pek çok stajyer yetiştirdim. Kıbrıs özel eğitime muhtaç çocuklar derneğinin tanıtım projesinde yer aldım. Düşler akademisi bünyesinde Film Atölyesinin ilk eğitmenlerinden biri olarak dezavantajlı gençlere sinema ve TV dersleri verdim. Çalışmalarıma halen medya sektöründe ve engellilerle gönüllü platformlarda devam etmekteyim.

I started my work life in 1990. I took part in the shooting, assembly & editing, dubbling and directing stages for over 400 documentary and presentation films between 1990 and 2008.  I trained many interns with respect to dubbing, diction, editing techniques, cinema and television. I involved in the presentation project of the Cypriot association of children who require special education. I instructed disabled teenagers about film making as one of the first instructers of  assembling shop within Dreams Academy. I still continue my works and projects accordingly.

 • Merve

  Funda hanım nolur bana ulasın, lütfen cok acil.

  • Funda

   telefon ettim ama cevap alamadım

   • ersan

    Funda hanım merhaba acil size ulasabilecegim bir numaraniz var mı? Babam pankreas kanseri yönlendirme nize ihtiyacimiz var

    • Funda

     Bu kişinin yakınlarının bile değil kendisinin verebileceğibir karar yönlendirme yapamam fakat size mail yazdım.

 • Atakan Yıldırım

  Funda hanım sizinle çok acil görüşmem gerekli geri döner misiniz lütfen?

  • Funda

   size mail yazdım

 • Murat şahin

  Merhaba umarım yazılarınızdaki detaylar gibi banada biraz yardımcı olursunuz sizden ricam Ziya beye nasıl ulaşabilirim

 • Ayhan

  Funda hanım annem kolon kanseri karaçiğer akçigere sıçradı 16 kür kemoterapi gördü nedice yok tekrar 12 kür verildi bilginize ve aklınıza yardımınıza ihtiyacım var bana ulaşın lütfen

 • Emek baylan

  Merhaba Funda Hanım. Facebook üzerinden size ulaşmaya çalıştım ama o kadar çok Funda Şen var ki yalan yanlış kişilerle muhattap olmamak için burdan yazmak zorunda kaldım. Bana dönüş yapabilirseniz çok sevinirim. Sizinle mümkün olduğu kadar acil görüşmem gerekiyor:( Şimdiden teşekkür ederim..